MENU

Willa Tadeusz wesele w rustykalnym stylu

przepiękne miejsce na Wasze wymarzone wesele w małopolsce to niewątpliwie Willa Tadeusz. Co czyni je wyjątkowym? poza historią, którą kryje w sobie niewątpliwym atutem jest położenie. Z dala od miejskiego zgiełku, otoczona zielenią i wyjątkowym basenem stoi drewniana willa sceneria idealna dla tych którzy planują swój ślub w stylu boho lub rustykalnym. Osobiście uwielbiam miejsca z takim klimatem i chętnie zawitam tam ponownie. Możecie zorganizować tam zarówno wesele, ceremonię w plenerze jak i przygotowania. Sama Lanckorona położona na wzniesieniu czaruje pięknymi widokami i malowniczą zabudową. Dla przyjezdnych w Willi Tadeusz znajdziemy również bazę noclegową więc śmiało zakwaterujecie część gości. Fakt, że to miejsce przypadło mi do gustu i jest godne polecenia świadczy fakt, że znalazł się na mojej liście top10 miejsc na wesele w małopolsce.

Piękne miejsce to nie wszystko ważne aby po tym wyjątkowym dniu pozostała niezwykła pamiątka. I to już moje zadanie, uzbrojony w aparat udokumentuję go tak aby zdjęcia ślubne przywołały wspomnienia po latach.

 

Willa Tadeusz wesele

willa tadeusz wesele boho

Willa Tadeusz wesele

 

Willa Tadeusz Lanckorona – Miejsce na ceremonię w plenerze

nad basenem znajdziecie miejsce w którym można zorganizować ceremonię. Połączenie zieleni, wody i kamieni – sama natura! Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na powiedzenie “Tak”?  Goście mogą zgromadzić się wokół a para młoda w samym centrum

 

Willa Tadeusz wesele

Willa Tadeusz wesele

 

Po więcej zdjęć zapraszam do mojego portfolio oraz historie ślubne.

Planujesz swój ślub i podobają Ci się moje zdjęcia ? zapytaj o termin i spotkajmy się na kawie 🙂

CLOSE