MENU

Reportaż ślubny w Krakowie

To tylko kilka wybranych historii, w mojej pamięci pozostaną wszystkie pary, z którymi przeżyłem ten ich wyjątkowy dzień. Zapewne z czasem trafi tutaj kolejny reportaż ślubny, który będę miał przyjemność realizować nie tylko na terenie Krakowa. Te wyjątkowe historie opowiadam dla Was zdjęciami, kadr za kadrem tworząc z nich niepowtarzalną całość. Unikalną opowieść, w której każde zdjęcie ma swoje miejsce bez względu na to czy jest pierwsze czy ostatnie.

Stawiam przede wszystkim na spontaniczne ujęcia, aby uchwycić w kadrze naturalne, szczere emocje, jakich w tym dniu odnajdziemy bez liku. Cały czas mając na uwadze to, aby wykonać kilka portretów czy detali. Zobaczcie sami oglądając reportaże ślubne widziane moimi oczami.

Spójna historia | co to jest reportaż ślubny

Wspaniałą rzeczą w tym zawodzie jest energia jaką można uzyskać od wszystkich zaangażowanych osób. Zapał, miłość, szaleństwo wszystkie te emocje kumulują się tworząc niezwykłą atmosferę. Właśnie fotografia ślubna  a dokładniej reportaż ślubny sprawił, że zacząłem sięgać po aparat. Inspiruje mnie klasyczny, dobry reportaż gdzie wszystko w kadrze ma swój czas i miejsce. Zacznijmy od tego co to jest dobry reportaż ślubny i co powinien zawierać. To nie zbiór pojedynczych zdjęć a historia, która płynie. Pokazuje wszystko co dzieje się wokół a para młoda jest tego częścią, reporter ślubny musi być doskonałym obserwatorem. Jako fotograf ślubny poznałem już wiele par, pamiętam je do dziś i cieszę się na myśl o tych, które dopiero poznam. Jeśli spodobały Wam się historie, opowiedziane moim aparatem i chcielibyście mieć właśnie taką pamiątkę z Waszego ślubu zapraszam do kontaktu.

Szczególnie bliskie mojemu sercu są chwile od przygotowań aż do wesela, ponieważ uwielbiam chwytać w reportażach te ulotne, ale silne emocje, które rozbrzmiewają w nas w tych momentach. Skupienie, radość, euforia, a nade wszystko: rodzinne szczęście – to wszystko za sprawą mojego aparatu zostaje uwiecznione już na zawsze. Wy zaś będziecie mogli po latach sięgnąć po zdjęcia i cieszyć oczy wspomnieniami tych niezwykłych chwil. A dla mnie fakt, że to dzięki mnie wspomnienia te rozkwitną w waszej pamięci, będzie źródłem satysfakcji.

Reportaż ślubny – fotografie bez inscenizacji

Umiejętność pokazania emocji, gestów. Nie jako wycinka kadru ale ukazującym również reakcję pozostałych czy kontekst zdarzenia. Próżno szukać pozowanych, wyreżyserowanych scen – reportaż ślubny to sposób uwiecznienia ulotnych chwil, które przebiegają naturalnie i ingerencji. Wymaga to od fotografa wytrenowania swojego refleksu oraz oka.

Chcę, aby mój reportaż ślubny oddał w pełni wasze charaktery i dynamikę waszego związku, dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Po więcej historii zapraszam na mój blog ślubny.

CLOSE