MENU
Łukasz Ostrowski
Te wyjątkowe chwile opowiadam dla Was zdjęciami....

w fotografii szczególnie upodobałem sobie reportaż także ten ślubny i sposób w jaki można opowiedzieć historię za pomocą kadrów tak aby nie przedstawiał przypadkowych ujęć. Ważne jest aby fotografując uchwycić najistotniejsze momenty nie zapominając jednak o tym co dzieje się dookoła tak aby w połączeniu ze sobą stworzyło spójny materiał.

To teraz może tak w telegraficznym skrócie coś typowo o mojej osobie, uwielbiam się śmiać, generalnie dość wesoła ze mnie osoba i chyba takich ludzi przyciągam do siebie : ) Lubię góry, dobry film czasami nawet zjem vegeburgera. Fotografuję pełne emocji intensywne wydarzenia ale co jakiś czas lubię odskoczyć w nieznane gdzie na moment zaznam tej błogiej ciszy ale nie za długo ;)
Kiedyś zbierałem znaczki teraz kolekcjonuję miłe chwile - a mawiają, że z wiekiem mężczyni miewają coraz droższe zabawki :P
Podobno mam też dobre serce i to chyba tyle o mnie, jeśli chcecie ze mną porozmawiać o Waszych planach lub o pogodzie - dzwońcie, piszcie śmiało

Dziękuję moim przemiłym parom, które zostawiły po sobie kilka opinii / komentarzy i te długie maile których tutaj nie mogę wkleić 😉 Czekam na kolejne. Do zobaczenia!

Justyna i Marcin | fotograf Bielsko

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
04
Aga & Krzysiek | Fotograf Starachowice

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu! (Nasza rodzina i przyjaciele są zachwyceni). Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować (zero stresu), ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą...Pozdrawiamy ze Starachowic i mamy nadzieję, że szybko się znów spotkamy. :) ❤

02
04
Pamela i Michał | wesele Zamek w Niepołomicach

Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć. Później na Chrzest naszej córeczki tez zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Łukasza-wszyscy mega podziwiają zdjęcia z tej uroczystości. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz, jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.
Bardzo, ale to bardzo polecamy Łukasza!

03
04
Joasia & Jan | wesele w Focha 42

Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

04
04
Fotograf ślubny Kraków i cała Polska
Moim zadaniem jest fotografowanie chwil przedstawiających prawdziwe emocje, obrazy, które poruszają ludzi ... i prezentowanie ich na czymś tak pozornie błahym jak papier fotograficzny. Uwielbiam, wyłapywać szczegóły, chwile, emocje, pozwalając aby rzeczy działy się bez ingerencji lub tworzenia sytuacji, a tym samym czyniąc ją autentyczną. Nie chcę, po prostu dać Wam zdjęć, chcę dać część historii, która pokaże esencję tego, kim jesteście...

TROCHĘ TU, TROCHĘ TAM

z aparatem w dłoni... Czeka mnie trochę jazdy gdy tak patrzę na miejsca, które odwiedzę w tym roku. Ilość kilometrów na liczniku mojego samochodu zapewne będzie tego najlepszym dowodem ale już nie mogę się doczekać!

TUTAJ FOTOGRAFUJĘ

Poza fotografią ślubną wykonuję autorskie projekty, których mała próbka poniżej. To właśnie one pozwoliły mi ukierunkować swój styl, sposób patrzenia na przestrzeni lat. Oczywiście wciąż staram się kontynuować i próbować nowych tematów. Bez względu na to czy jest to podniosła uroczystość czy protest zawsze towarzyszą mi ludzie. Poznaję ich historie, problemy a nawet marzenia.

Reportaż nie ślubny | fotografuję ludzi

REPORTAŻ |

Reportaż nie ślubny | fotografuję ludzi

 

A tymczasem zapraszam do moich fotografii na blogu ślubnym. Do zobaczenia!

CLOSE