MENU

Pałac Borynia wesele A&N Jastrzębie Zdrój

Ania i Nikolay pobrali się w niezwykłych okolicznościach przyrody, tuż przed Pałacem Borynia w Jastrzębiu. Wymarzony plener na ślub, a następnie cudowne wesele pod gołym niebem. Po żmudnych, ale jakże radosnych przygotowaniach młodzi stanęli na ślubnym kobiercu pośród zieleni i licznie zgromadzonych gości. Wszyscy w cudownych nastrojach, radośni i uśmiechnięci. Pomiedzy Anią i Nikolay’em dało się wyczuć miłość przez duże “m”, myślę, że wszyscy to zobaczyli i razem z nimi przeżywali ich najważniejszy dzień w życiu.Podczas przyjęcia plenerowego pogoda do pewnego czasu dopisywała, goście bawili się hucznie. Nie było ani chwili przerwy, tylko ta na posiłek albo na lampkę wina. Zabawa rozkręcała się coraz bardziej.

Wesele w Deszczu? dlaczego nie

Nawet noc i deszcz nie wystraszyły gości a przyjęcie zamieniło się w wesele w deszczu! Goście zaczęli tańczyć pod parasolami, nie były im straszne krople deszczu, który pozostał jakby niezauważony. Uspokajające działanie natury w tym wyjątkowym miejscu – na weselu w Pałacu Borynia zapisało się w pamięci zakochanych młodożeńców i wszystkich gości jako niesłychana chwila radości, szczęścia, której deszcz nie przekreślił, wręcz przeciwnie – ochłodził tylko rozbawionych i zmęczonych od dobrej zabawy gości. Historia weselna z serii niezwykłych, więc jeszcze jeden i jeszcze… zapraszam na reportaż.

 

 

Pałac Borynia wesele Pałac Borynia wesele Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój Pałac Borynia wesele i ceremonia w plenerze Jastrzębie Zdrój

 

Comments

Taniec w deszczu – te fotki skradły moje serce <3 Mega!!!

Dodaj komentarz

CLOSE