MENU

Rustykalny ślub plenerowy K&Ł Dwór w Odonowie

Tym razem trafiłem do XIX-wiecznego zespołu dworsko-pałacowego w Odonowie. Gdzie Karolina i Łukasz postanowili wziąć ślub plenerowy. Marzenie! Znacie to uczucie, gdy wszystko idealnie do siebie pasuje? Kolory, emocje, ludzie. Jako fotograf ślubny doświadczałem go wielokrotnie, za każdym razem trochę inaczej – tak jak inne są Młode Pary, którym towarzyszę z aparatem w najważniejszym dniu ich życia. Gdy tylko zobaczyłem ich i to miejsce, wiedziałem, że ten dzień na długo zapadnie w pamięć nie tylko moją, lecz przede wszystkim tych dwojga wyjątkowych ludzi i ich gości.

Rozkwitający zielenią i kwiatami dworek okazał się wymarzonym tłem dla białej sukni, harmonizującej z roślinnym wiankiem na jej głowie. Niczym niezmącona, eteryczna biel lampionów i subtelnie powiewających tkanin splotła się w jedność z drewnianymi i florystycznymi dodatkami. Tego dnia królowała harmonia kontrastów.  Szybko okazało się też, że panujący we dworze wszechobecny spokój i sielski nastrój staropolskiej gościnności współgrają z nieskrępowaną radością, śmiechem, tańcami i niesamowitą energią.
Organizacja ślubów plenerowych w Polsce nie jest – z uwagi na obowiązujące przepisy a przede wszystkim pogodę– łatwa. Karolina i Łukasz pokazali, że dla chcącego nic trudnego, a ponadto, że ślub na łonie natury może tętnić wigorem i elegancją. Podoba mi się taki pomysł na ślub cywilny aby opuścić mury urzędu. Zresztą, obrazy mówią więcej niż tysiąc słów – sami zobaczcie reportaż ślubny z uroczystości tej Młodej Pary i poczujcie emocje, które towarzyszyły nam tego szczególnego dnia!

 

Comments

Przepiękna sesja oddająca cały klimat ślubu oraz wesela. Pełna paleta emocji. Bardzo nam się podobały dekoracje weselne. Ciekawe rozmieszenie w plenerze 🙂

Tak właśnie powinien wyglądać reportaż ślubny.

Impreza zdecydowanie udana. Dobrze widzieć jak ludzie bawią się na całego! 🙂 Super zdjęcia.

Świetny reportaż. Nie przesadzę jak powiem “jak zwykle”!

Na ostro, bez kompromisów 🙂

Dodaj komentarz

CLOSE