MENU

01
of
04

Zdjecia slubne w Krakowie | Łukasz Ostrowski

 

Cześć, jestem Łukasz. Zapewniam wykonanie dla Was niezwykłego reportażu ślubnego, którego zdjęcia ślubne będą tworzyć opowieść o dwojgu kochających się ludzi w najważniejszym dla nich dniu. To nie przypadkowe ujęcia to historia, która płynie od pierwszej do ostatniej fotografii.

Na niczym mi tak nie zależy, jak na spełnieniu oczekiwań młodej pary. To dlatego zawsze wcześniej dokładnie zapoznaję się z ich życzeniami. Niezależnie, w jakim stylu czy miejscu odbędzie się ceremonia i wesele, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu każdą sesję wykonam na najwyższym poziomie. Wszytko po to aby na koniec oddać wspaniały album ślubny. To bez wątpienia jedna z najcenniejszych pamiątek każdego małżeństwa, do której wraca się potem z uśmiechem, ale i łzami wzruszenia w oczach. Zaprojektuję go dla Was tak aby to zdjęcia ślubne odgrywały główną rolę, starannie poukładane, w pięknej oprawie.

Fotografie ślubne – Pamiątka na całe życie

A teraz przejdźmy od słów do czynów, poznajcie mój styl i to jak wyłapuję momenty zarówno podczas reportażu jak i na sesjach plenerowych. Więcej zdjęć znajdziecie w linku pod zdjęciami na dole strony. Moja praca opiera się na uchwyceniu najważniejszych momentów z ceremonii ślubnej oraz wesela. Realizuję wyjątkowe sesje plenerowe dla młodych par, ale też ich rodzin. Jestem zdania, że ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego człowieka i należy podejść do niego z należytym przygotowaniem. Wykonuję fotografie ślubne, współpracując z zakochanymi, tak aby efekty mojej pracy były dla nich jak najbardziej zadowalające. Staram się też wykonywać zdjęcia ślubne z ukrycia, dzięki czemu uchwycone są na nich jedynie naturalne emocje.

 

całująca się para młodaZdjęcia ślubne Kraków

 

Reportażowe zdjęcia ze ślubu

uwielbiam reporterskie zdjęcia ślubne, wzorem tych klasycznych z dawnych lat gdzie na zdjęciu wiele się dzieje, występuje wiele planów, wszystko ma swoje miejsce w kadrze – staram się przenieść to na fotografię ślubną i tak już 10lat. Tworzone przeze mnie reportaże ślubne okażą się pamiątką na całe życie. Warto więc zdecydować się na zdjęcia ślubne i zapewnić sobie doskonałą pamiątkę z ceremonii ślubnej. Będzie można do niej powracać każdego dnia, przypominając sobie piękne chwile ze swojego ślubu. Fotografie ślubne z pewnością będą radosne, oryginalne i kreatywne.

 

dokumentalna fotografia ślubna Zdjęcia ślubne Kraków Zdjęcia ślubne Kraków Zdjęcia ślubne Kraków Zdjęcia ślubne Kraków Zdjęcia ślubne Kraków Zdjęcia ślubne Kraków

 

Po więcej zdjęć zapraszam do mojego portfolio oraz historie ślubne.

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie młodej pary, w końcu to dla nich pracuję i wykonuję moją pracę bardzo starannie. Gwarantuję, że moje reportaże sprostają wszelkim wymaganiom i po latach przywołają same najpiękniejsze wspomnienia. Wykonuję zdjęcia ślubne w Krakowie i małopolsce ale na ślubach byłem już chyba w każdej części naszego kraju. Także jeśli jesteś z Warszawy, Wrocławia czy Katowic pisz śmiało bez problemu do Was dotrę.

Planujesz swój ślub i podobają Ci się moje fotografie? zapytaj o termin i spotkajmy się na kawie 🙂

Poznaj swojego fotografa na ślub

Jako fotograf dbam, aby para młoda i ich goście nie czuli się skrępowani moją pracą.  Jednocześnie staram się przede wszystkim, by moje zdjęcia ślubne pozbawione były sztuczności i pozowania.  Wybierając swoje ulubione fotografie były to właśnie tego typu ujęcia. Ale oczywiście nie zapominam o tradycyjnym portrecie czy detalach tak aby zachować równowagę pomiędzy pełnymi akcji kadrami a tymi, które wprowadzają odrobinę oddechu. Działam bardzo profesjonalnie, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie pracuję. Dzięki temu moje zdjęcia zachwycą każdą zainteresowaną osobę. Postaram się uchwycić na nich łzy szczęścia, momenty wzruszenia i szczęścia. Tyczy się to nie tylko młodej pary, ale też wszystkich zaproszonych gości. Podczas swojej pracy nie skupiam się tylko na jednej osobie, lecz na wszystkich, którzy zostali zaproszeni na ślub. Zdjęcia ślubne Kraków wykonuję z pasją, projektuję albumy ślubne, które będą starannie przygotowane i będą miały piękną oprawę. Nie polegam na przypadkowych ujęciach, staram się wszystko dopracować do perfekcji. W ten sposób tworzona jest cała historia miłosna, zawarta na wyjątkowych fotografiach ślubnych. Jeśli szukacie takiego właśnie reportażu to zapraszam do dalszej lektury 🙂

Na początek kilka słów od moich par
Dziękuję Wam za miłe komentarze i czekam z niecierliwością na kolejne śluby, uśmiechy, łzy i historie. Do zobaczenia!

J&M | Villa Love

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
04

A&K | Ogród w Brzoskwini

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu! (Nasza rodzina i przyjaciele są zachwyceni). Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować (zero stresu), ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą. ❤

02
04

P&M | Fotograf Niepołomice

Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć. Wszyscy mega podziwiają zdjęcia z tej uroczystości. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz, jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.
Bardzo, ale to bardzo polecamy Łukasza!

03
04

J&J | Wesele w Focha 42

Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

04
04

Dlaczego zdjęcia ślubne są takie ważne?

 

Cóż, kiedy kwiaty zwiędną, pyszny tort zostanie zjedzony, muzyka ucichnie, suknia ślubna i buty trafią do pudełka, a goście weselni rozejdą się do swoich zajęć to właśnie one – zdjęcia ślubne – pozostaną z Wami na zawsze. To na nich utrwalony zostanie żywy bukiet Panny Młodej, kolor kremu w cieście, tańczące pary i to, jak pięknie wyglądaliście tego dnia. Tych wspomnień nie zatrze czas, bo w każdej chwili będziecie mogli do nich wrócić. Dlatego tak ważne jest to, by Wasze zdjęcia ślubne nie były tylko fotografiami jak z katalogu, ale by opowiadały historię pełną emocji.  Rzeczywiście, tych zdjęć fizycznie nie będzie z Wami podczas ślubu, bo one wtedy będą dopiero „się d z i a ł y” i nikt nie przewidzi wcześniej ani Waszych uśmiechów, wzruszonych spojrzeń bliskich, ani zabawnych sytuacji, które na pewno będą miały miejsce. Tego nie da się wyreżyserować. Dlatego tak lubię zdjęcia ślubne w formie reportażu, a nie pozowanych zdjęć – oddają prawdę właśnie o TYM DNIU, a nie są tylko nudną wydmuszką, dokumentującą Wasze stroje.

CLOSE