MENU

Włoskie wesele Gosia & Riccardo na Sycylii

Po długiej nieobecności na blogu zapraszam na reportaż ślubny włoskie wesele Gosi i Riccardo. Już od samego początku było widać, że będzie to iście prawdziwy włoski ślub. Niezwykła sceneria, radosna atmosfera i miłosne uczucia wyczuwalne niemal na każdym metrze kwadratowym. Towarzyszące wszystkim uśmiechy, radosne okrzyki i atmosfera przesiąknięta szczęściem zdecydowanie potwierdzały, że jest to ważne, rodzinne wydarzenie.

Zagraniczny ślub i wesele z Etną w tle

Towarzyszące szczęście Młodej Parze unosiło się w powietrzu razem z pyłem wulkanicznym pochodzącym z Etny. Natura była zresztą obecna podczas całego pobytu we Włoszech. Doskonale widać to na poszczególnych fotografiach, gdzie z łatwością można ją dostrzec. Dzięki niej udało się uchwycić to, co najbardziej malownicze w całej Italii. Zgromadzeni Goście bawili się świetnie, o czym doskonale świadczą ich roześmiane twarze. Bycie fotografem w takich okolicznościach to prawdziwa przyjemność. Uwiecznianie wszystkich pozytywnych uczuć i tworzenie niejako zbioru wspomnień było niesamowicie ciekawym doświadczeniem. Sycylia okazała się być doskonałą destynacją dla zorganizowania wesela w niezwykłych okolicznościach przygody. Zdecydowanie była to jedna z uroczystości, która zapadnie w pamięci na dłużej.

 

Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub na Sycylii Włoskie wesele i ślub na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii reportaż Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii reportaż Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii reportaż Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii reportaż Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii reportaż Włoskie wesele i ślub zagraniczny na Sycylii reportaż Włoskie wesele i ślub na Sycylii

Comments

Materiał sztos.Miejscówa petarda

Świetna realizacja – reportaż pierwsza klasa. Gratulacje!

Chciałbym tam być dziś! Pieknie!!

Dodaj komentarz

CLOSE