MENU

J&M wesele i ceremonia w plenerze – bajkowy ślub boho.

W ostatnim czasie miałem okazję fotografować wesele i ceremonia w plenerze do tego niezwykle urokliwe miejsce. Beskid Mały – to właśnie tam na jednym ze szczytów, Justyna i Marcin postanowili powiedzieć sobie sakramentalne “TAK”. I w tym miejscu również zamieszkali porzucając zgiełk stolicy. Magia kolorów i dopracowane detale zamieniły Magurkę Wilkowicką w bajkowe miejsce a to wszystko za sprawą Coquelicot Wedding Designers. Jeśli szukacie inspiracji na swój ślub musiscie zobaczyć te weselne dekoracje.

Całość była świetnie dograna, Para Młoda bardzo wyluzowana, obawiać się mogłem tylko pogody. Młodzi wpadli na świetny pomysł aby zorganizować ślub cywilny w plenerze. Fotografowanie pod gołym niebem w czasie deszczu zawsze utrudnia sprawę, jednak i aura nie zawiodła. W takich okolicznościach przyrody i z tak pozytywnymi ludźmi nie czułem się jak w pracy. To była czysta przyjemność, nie zabrakło wielu emocji – był śmiech, były też łzy wzruszenia.  Mam nadzieję, że para młoda będzie wracać do tych zdjęć często i przypominać sobie te wzruszające momenty, bo nic dodać nic ująć – było cudnie! To mówiłem ja – podrabiany Tomasz Kot 😉

koordynacja: Czyni Cuda

 

 

Comments

Ciekawy reportaż ciekawe ujęcia super

Świetna robota dobre repo. Końcówka najpesza widać, że potrafisz wychwycić wszystko co najlepsze z imprezy.

Najbardziej niezwykły ślub jaki widziałam! Brałabym!

super repo pozdrawiam

Taki plener to jest coś!

Piękny reportaż. Zacne oko reporterskie. Podziwiam!

Cudowny reportaż… taki po prostu prawdziwy!

Video MN

Zdjęcia są przepiekne!

Świetne zdjęcia! <3

Po zdjęciach widać, że para młoda jest niezwykle oryginalna 🙂

Ani

Bardzo energetyzujący reportaż ślubny, Gratulacje!

Świetne repo w cudnym miejscu, fajnie było Cię Łukasz znowu odnaleźć !

Ileż się tutaj dzieje. Cudne zdjęcia. Oddałeś lekkość panującą w trakcie reportażu, wyłapałeś świetne reporterskie momenty. Szacun.

Ostrowski pełną gębą czyli najwyższej jakości reportaż pełen energii ale też wzbogacony o piękne portrety, Klasa Panie po prostu KLASA!

Dodaj komentarz

CLOSE