MENU

Mazurskie wesele “Między Deskami”

Choć na co dzień mieszkają w Dubaju, to właśnie na Mazurach zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne “tak”. Iga i Marek, bo o nich mowa, zaprosili mnie na ślub i wesele w lokalu “Między deskami“, czyli do niezwykle klimatycznego miejsca położonego w okolicy jeziora Wulpińskiego. Z Krakowa trochę daleko ale było super, tym bardziej, gdy wokół przebywają tak sympatyczne i uśmiechnięte osoby, jak w przypadku wesela Igi i Marka. Poznałem ich niezwykłą historię od momentu, kiedy się poznali poprzez liczne podróże aż po dzień dzisiejszy. Inspirujące wnętrza obiektu “Między deskami” oraz okolica stanowiły zachwycające połączenie dzięki czemu wspomnienie to pozostanie w mojej pamięci.

Ślub na mazurach – wesele nad jeziorem

Jeśli Wy też chcielibyście zorganizować ślub nad jeziorem wśród natury zobaczcie garść ślubnych inspiracji. Iga i Marek zaprosili swoich gości a także mnie do lokalu położonego w sercu Mazur, a przez to wyciągnięcie ręki dzieliło wszystkich od zniewalających krajobrazów i piękna natury. I to by było na tyle, dziękuję, że mogłem spędzić ten dzień z Wami i już zapraszam na zdjęcia!

 

wesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskamiwesele Między Deskami

 

 

 

Comments
Dodaj komentarz

CLOSE