MENU

WESELE W NAMIOCIE – JAK TO UGRYŹĆ

Jest o tyle bezpieczniejszym rozwiązaniem w stosunku do wesela w plenerze, że eliminujemy czynnik pogodowy. Jeśli spadnie deszcz to nie zakłóci to zabawy tanecznej. Duża część lokali oferuje takie rozwiązanie dla par, które chcą wyjść poza dworkowo – pałacowe klimaty. Jeśli jednak sami chcemy na własną rękę zorganizować namiot w naszym wymarzonym miejscu nic straconego. Na rynku mamy firmy które Wam w tym pomogą i zorganizują wymarzone wesele w namiocie

WYBIERZ MIEJSCE NA WESELE – WSKAZÓWKI

Jest to świetna alternatywa dla betonowych pałacowych czy zamkowych murów. Co nie stoi na przeszkodzie aby np wynająć przestrzeń wokół takiego obiektu, największą zaletą takiego rozwiązania będzie możliwość skorzystania z zaplecza gastronomicznego, toalet czy pokoi hotelowych. Jeśli wynajmiemy przestrzeń w pobliżu lokalu obniżymy np koszt wynajmu przenośnych toalet. Istotnym udogodnieniem będzie również możliwość “zapożyczenia” elektryczności z restauracji lub lokalu weselnego, który posiada odpowiednio przygotowaną instalację pozwalającą zapewnić odpowiednią ilość energii dla DJ’a czy zespołu.

.

.

A CO GDYBY WSTAWIĆ NAMIOT DO SWOJEGO OGRODU?

Namiot we własnym ogrodzie? Dlaczego nie. Zobaczcie reportaż Pauliny i Tomka, którzy wpadli na taki pomysł. Istnieje wiele rodzajów namiotów nie koniecznie musimy wybierać przestarzałe konstrukcje. Na rynku firmy oferują szeroką gamę do wyboru od lekkich niewielkich dla kilkunastu osób po duże otwarte konstrukcje. W tym przypadku musimy również pamiętać, że gdy ilość gości przekracza 100 może być konieczne wynajęcie kilku toalet.

.

.

WESELE W NAMIOCIE – KOSZTY

Jeśli nie mamy własnego miejsca musimy doliczyć koszt wynajmu powierzchni do tego płatność dla firmy dostarczającej namiot. Opcjonalnie musimy liczyć się z kosztami dotyczącymi całej infrastruktury jak catering, toalety. Przykładową ofertę firm możecie zobaczyć tutaj. Ceny za wynajem namiotu zależą od rozmiaru zaczynają się od 8x9m – około 3 tys po 8x30m – ok 9 tys.

.

 

JAK UDEKOROWAĆ NAMIOT NA ŚLUB?

Większość firm oferuje standardowo np. kryształowe żyrandole, eleganckie krzesła ale możemy zatrudnić profesjonalną florystkę zamieniając namiot w pełen zieleni obiekt.

.

 

UPOMINKI DLA GOŚCI ŚLUBNYCH

Miłym akcentem na koniec mogą okazać się pamiątkowe upominki, które będą przypominać gościom o Waszym wspaniałym ślubie.

.

 

Jeśli szukacie ciekawych inspiracji na Wasze wesele polecam kilka moich artykułów “poradnik jak zorganizować wesele“, “ślub w ogrodzie“.  Na dole strony lub na moim blogu ślubnym znajdziecie wiele reportaży jak to wygląda w praktyce – zapraszam do galerii.

A jeśli masz już datę swojego ślubu i szukasz fotografa? zapytaj o wolny termin

.

CLOSE