MENU

Wesele w ogrodzie

Wesele w ogrodzie? dlaczego nie! Z tym miejscem główna bohaterka poniższych zdjęć ma bardzo wiele wspomnień stąd wybór padł na to miejsce. Pomysł trzeba przyznać świetny choć przy naszej pogodzie objęty odrobiną ryzyka 🙂 Tym razem nie mogło być inaczej.

Był czerwiec.. od rana ponad 30 stopni by po chwili bez ostrzeżenia spadł deszcz. Na szczęście nikogo to nie przeraziło  łącznie ze mną- fotografem. Z mojego punktu widzenia chciałbym ocenić taki pomysł za bardzo ciekawy. Mam za sobą kilka takich ślubów i uważam, że to świetny pomysł nie tylko w ogrodzie ale sama forma zabawy “pod chmurką” i tej swobody powoduje, że zarówno u pary jak wśród gości znika atmosfera “sztywnego” wesela wśród betonowych ścian a wesele w ogrodzie jest właśnie takim rozwiązaniem. 

Wesele w ogrodzie – zobacz reportaż ślubny

Mam dla Was także pełny reportaż z wesela w ogrodzie. Możecie zobaczyć zatem jak to wygląda w praktyce i być może zainspirować się odrobinę. Wśród inny pomysłów jakie możecie rozważyć dotyczących organizacji wesela pomyślcie także o “weselu w namiocie” czy szereg porad dotyczących “wesel w plenerze“. Organizując wesele w ogrodzie można także pomyśleć o ceremonii doskonale w takim przypadku sprawdzi się ślub humanistyczny.

 

 

Poszukujesz fotografa na ślub? zapytaj o wolny termin

CLOSE