MENU

01
of
04

 fotograf ślubny Bielsko-Biała | J&M

Cześć! Jestem Łukasz. Mam dla Was trochę słowa pisanego, ale przede wszystkim zdjęcia. Fotografia ślubna jest jednym z niezwykle istotnych elementów ceremonii ślubnej. Starannie zaplanowany ślub, bez względu na okoliczności, miejsce, gości i uroczystą oprawę zawsze zawiera punkt, odnoszący się do ślubnej sesji fotograficznej. Wpisując w wyszukiwarkę “fotografia ślubna Bielsko” otrzymamy setki wyników, a wśród nich także moją stronę.

Fotografie z reportażu Justyny i Marcina, którzy na co dzień mieszkali w Warszawie ale swój ślub wymarzyli sobie i zaplanowali na Podbeskidziu. Całe to “przedsięwzięcie” odbyło się w pobliżu Bielska Białej, na szczycie Magurki Wilkowickiej, położonej w pięknych okolicznościach przyrody. To był mój pierwszy ślub w tej okolicy, jednak mam nadzieję, że znów tutaj zawitam – kto wie, być może właśnie z Wami?

 

Fotografia ślubna Bielsko, czyli jak znaleźć dobrego fotografa

Sesja zdjęciowa Młodej Pary oraz fotoreportaż z dnia ślubu to pamiątka na całe życie. Fotograf ślubny w Bielsku musi mieć tę świadomość i odważnie zmierzyć się z tym zadaniem. Prawdziwy profesjonalista starannie przygotowuje się do pracy: wcześniej poznaje miejsce, warunki oświetleniowe i potrafi przewidzieć wszelkie trudności, na jakie może natrafić podczas takiej sesji zdjęciowej. Kompetentny fotograf ślubny potrafi wydobyć z każdej chwili, zarówno podczas ślubu, jak i wesela wszystko to, co najpiękniejsze i warte uwiecznienia. Umiejętnie wykonane zdjęcia mają nawet po pół wieku przenieść Małżonków do emocji z tego jedynego, wspaniałego dnia w życiu.

Teraz, chciałbym zabrać Was na południe Polski, a dokładniej w Beskidy, na reportaż ze ślubu. Mam nadzieję, że mój styl trafi w Wasz gust i będzie dane nam się spotkać.

Zabieram Was na południe a dokładniej w beskidy na reportaż ze ślubu.  Mam nadzieję, że mój styl trafi w Wasz gust i będzie dane nam się spotkać.

Historie ślubne nie tylko z Bielska poniżej

.

Fotograf ślubny Bielsko

Sesja zdjęciowa młodej pary oraz fotoreportaż z dnia ślubu to pamiątka na całe życie. Przyszłe małżeństwo poszukując najlepszego fotografa ma nadzieję, że będzie on potrafił przekazać w materiale zdjęciowym wszystkie emocje, jakie są ich udziałem tego wyjątkowego dnia. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego w mojej pracy łączę umiejętność profesjonalnego fotografowania z wrażliwością, dla którego praca jest jednocześnie zamiłowaniem i sposobem na przekazanie ekspresji.

Jako fotograf na ślub w Bielsku muszę zawsze pamiętać o tym, aby wyłapywać podczas reportażu momenty, które oddają charakter konkretnej Pary Młodej, a więc wyjątkowość ludzi ją tworzących. Namiętność łączącą Zakochanych udaje mi się uchwycić aparatem, dzięki temu, że sam kocham to, co robię, więc fotografuję z miłością, bez tego nie ma szans na to, by uwiecznić wielkie uniesienia, towarzyszące Młodej Parze podczas ceremonii zaślubin oraz na weselu, które jest ukoronowaniem radości tego niesamowitego dnia. Śmiech, łzy, drżenie rąk, ukradkowe pocałunki… w dniu ślubu przeplatają się ze sobą, a towarzyszy im podekscytowanie tym, że rozpoczynacie nową drogę życia. Wasze temperamenty ścierają się ze sobą, by wreszcie połączyć w idealny i niepowtarzalny związek, trzeba dużego doświadczenia i – nie będę fałszywie skromny – talentu, by nie pogubić się przy takiej ilości wzruszeń, a przy tym nie zapomnieć o istotnych sprawach technicznych, na których, na szczęście, Państwo Młodzi znać się nie muszą – to moja działka. Dlatego jeszcze raz: jeśli potrzebny Wam fotograf na ślub z Bielska zapraszam do kontaktu właśnie ze mną.

 

GET IN TOUCH

WE’D LOVE TO HEAR FROM YOU

CLOSE