MENU

Fotografie ze ślubu Joasia i Krzysztof Ibisz

Para młoda, to znani i lubiani na ekranach Krzysztof Ibisz i Joanna, którzy postanowili związać się węzłem małżeńskim w pięknym i urokliwym miejscu.  Mam dla Was dosłownie kilka zdjęć, które mogę zaprezentować. Te kilka kadrów pokazuje, że ślub był nie tylko romantyczny, ale również elegancki. Krzysztof, znany z telewizyjnych programów, był bardzo sympatycznym i konkretnym facetem, z kolei Joasia była uśmiechnięta od rana, co świadczy o tym, jak bardzo szczęśliwa była w tym dniu.

Cicha 23 – idealne miejsce na ślub

 

Miejsce to idealnie nadaje się na ślub cywilny w plenerze – otoczone jest drzewami, co nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Para zdecydowała się na ten wybór ze względu na swoją miłość do natury oraz chęć stworzenia wyjątkowego i niezapomnianego dla siebie oraz swoich gości dnia. Joasia, uśmiechnięta, błyszczała w pięknej sukni ślubnej i z pewnością była gwiazdą wieczoru. Piękne dekoracje, zarówno podczas ceremonii, jak i na sali weselnej, dodawały uroku i klimatu całej uroczystości. Widać było, że para zadbała o każdy szczegół, aby ten dzień był nie tylko wyjątkowy, ale również niezapomniany. Panowała cudowna atmosfera wśród gości, którzy byli zachwyceni tym wyjątkowym miejscem oraz szczęściem pary młodej. Ślub Krzysztofa i Joanny z pewnością był wyjątkowym wydarzeniem, pełnym miłości i radości. Para, która stanęła na ślubnym kobiercu, zrobiła to w bardzo piękny i romantyczny sposób, co na długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości a fotografie ze ślubu utrwalą tą chwilę.

 

 

Fotografie ze ślubu Joasia i Krzysztof Ibisz Fotografie ze ślubu Joasia i Krzysztof Ibisz Fotografie ze ślubu Joasia i Krzysztof Ibisz Fotografie ze ślubu Joasia i Krzysztof Ibisz ślub Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz Fotografie ze ślubu Joasia i Krzysztof Ibisz Fotografie ze ślubu K&J cicha 23

 

Comments
Dodaj komentarz

CLOSE