MENU

01
of
04

Macie już wybrany termin ślubu i szukacie fotografa? Wypełnijcie krótki formularz i zobaczcie co mogę Wam zaoferować

Ślub już blisko? szukasz fotografa na wesele 2020 | 2021r.

 

Wielkimi krokami zbliża się ten wyjątkowy dzień, w którym razem staniecie na ślubnym kobiercu by powiedzieć sobie „tak”. Zapewne wybraliście już miejsce i datę a teraz w głowie pojawia się myśl “szukam fotografa na ślub“. Ten magiczny moment zasługuje na godne upamiętnienie w postaci pięknych zdjęć ślubnych. W związku z tym z całą pewnością szukasz dobrego fotografa, który zapewni Wam profesjonalne podejście do Waszych potrzeb. Dobrze trafiliście! Sprawdź, co mogę Ci zaoferować i dlaczego warto wybrać moje usługi.

Szukam fotografa na ślub

Czym charakteryzuje się moja praca?

Głównym zadaniem fotografa ślubnego jest przygotowywanie reportażu ze ślubu. To zbiór fotografii, które opisują ten wyjątkowy dla Was dzień. Od momentu wielkich przygotowań w domu, aż po tort weselny i szalone zabawy. Oczywiście wcześniej konsultuje z Wami przebieg reportażu oraz uwzględniam Wasze indywidualne oczekiwania względem mojej pracy. Na tym etapie przygotowuję swoisty scenariusz, który będzie decydował o kolejności zdjęć.

Następnie, od samego rana towarzyszę Wam w tym wyjątkowym dniu. Dobry fotograf ślubny nie jest wyłącznie milczącym obserwatorem, który na wzór reportera zachowuje dystans od centrum wydarzeń. Moją rolą jest również tworzenie pozytywnej atmosfery. Tylko w ten sposób można stworzyć przepiękne zdjęcia, które w każdym kadrze ujmują radość, która towarzyszy Wam od samego rana, pomimo sporej tremy. Umiejętności interpersonalne fotografa przy tworzeniu reportaży ślubnych są równie istotne co aspekty techniczne.

Oczywiście można również uwzględnić sesję plenerową, którą zwykle organizuje się w spokojny dzień już po ślubie. Oczywiście istnieje możliwość przeprowadzenia pleneru w dzień ślubu, jednak zwykle przypomina to wojnę z czasem, którego w tym dniu często brakuje. W przypadku sesji w innym terminie, możecie się dobrze przygotować, zagospodarować czas oraz przyszykować pozytywne nastawienie. Taka sesja również jest konsultowana z dużym wyprzedzeniem. Sam termin sesji plenerowej może ulec zmianom. Jest to oczywiście związane z pogodą.

 

 

Fotograf cena – co musisz wiedzieć jeśli szukasz fotografa na ślub i wesele?

Dokładna cena zależy od wielu czynników i jest ustalana po indywidualnych konsultacjach z parą młodą. Znając Wasze oczekiwania stworzę pełną ofertę, która uwzględni: zakres godzinowy mojej pracy, liczbę zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, jakie dodatki możecie otrzymać w ramach oferty, koszt odbitek, a także sesja plenerowa, którą zwykle organizuje się w inny dzień.

Cena obejmuje zwykle 12 godzin pracy, ale w praktyce, zakres godzinowy może oczywiście ulegać zmianom. Dlatego, dopiero po omówieniu szczegółów współpracy możliwe jest zaproponowanie dokładnej oferty wraz z ceną. Jeśli szukasz fotografa wypełnij poniższy formularz a w ciągu 24h otrzymasz szczegółową wycenę. Dojeżdżam w każde miejsce w Polsce także jeśli szukasz fotografa na ślub w Krakowie, w Warszawie lub Wrocławiu pisz śmiało.

 

Historie – pomoc w poszukiwaniach fotografa

 

Na koniec chciałbym przedstawić Wam  kilka moich reportaży co powinno ułatwić Wam poszukiwanie fotografa na wesele. Jest to tylko część materiału, którą otrzymuje klient ale pozwoli Wam zapoznać się z moim stylem fotografowania oraz tego jak układam historię.

 

CLOSE