MENU

Nina i Grzegorz – Hotel Pod Różą wesele

tym razem reportaż z samego centrum Krakowa a dokładniej z jego najsłynniejszej z ulic. Hotel Pod Różą gdzie wszystko się zaczyna znajduje się  właśnie tam czyli ulicy Floriańskiej.

To właśnie tutaj rok w rok miliomy ludzi pragnie dowiedzieć się nieco więcej o historii Kraka i Wandy oraz mistrza Twardowskiego, udać się w podróż zaczarowaną dorożką bądź błądzić po urokliwych zaułkach strzelistych kamienic. Tutaj również powstaje najpiękniejsza fotografia ślubna.

Miejsce na Wasz wymarzony elegancki ślub w Krakowie

Nina i Grzesiek w rolach głównych czyli fantastyczna para, którą będziecie mieli okazję “poznać” na poniższych zdjęciach. Była radość, łzy i piękna pogoda… która produkowała niezwykłe cienie w krakowskim hotelu co zobaczycie poniżej. Dalsze wspólne życie przysięgali sobie w kościele św. Barbary a po ceremonii wraz z zaproszoną rodziną i znajomymi udali się na wspólna zabawę. Zdjęcia ślubne są swojego rodzaju narracją, która przedstawia nam napięte chwile, pełne szaleńczych uczuć, jakie towarzyszą każdej Młodej Parze w trakcie tego wyjątkowego dnia. Nie ma nic piękniejszego niż miłość. Oby Ci Młodzi wiedli długie i szczęśliwe życie, mając u swojego boku oddaną rodzinę oraz przyjaciół. 

_____________________________

This time the story from the center of Krakow and more specifically with the most famous of the streets. Hotel Pod Roza where it all begins is right there on the street St. Florian.

Nina and Greg that is a fantastic couple, you will have the opportunity to “know” in the pictures below. Was bliss, tears and beautiful weather … which produced unusual shadows in hotel what you see soon. Ceremony was in the  st. Barbara church and after, along with invited family and friends went to the hotel.

Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie

Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie Hotel pod różą, wesele w hotelu pod różą, hotel pod różą na wesele, miejsce na wesele w krakowie, elegancki ślub w krakowie

Comments

Świetne repo, piękne klatki co chwila i do tego rewelacyjne B&W. Gratulacje!

Jak pozostali – świetne kadry ! gratulacje

Świetne kadry i bardzo dobra obróbka, mistrzostwo! 🙂

Świetne niecodzienne kadrowanie, bardzo dobra – stonowana, a jednocześnie mocna kolorystycznie obróbka. Jestem pod wrażenie tych zdjęć ślubnych :).

Łukasz Wilczyński

Świetny reportaż. Dużo b. dobrych klatek. Gratuluję!!!

Marcin

jestem pod wrażeniem – rewelacyjne foty – gratuluje

no pięknie! naprawdę klasa! niebanalne ujęcia i świetne uchwycone momenty

Wow, chyba najlepsze co ostatnio widziałam! Fantastyczne kadry i magiczne BW,cudo!

Agata Ziętarska

WOW, jedno wielkie WOW. Wystarczyło kilka zdjęć, żebym siedziała przed monitorem z otwartą gębą. Rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem!

Ciekawy reportaż, nie ma nudy 🙂

Świetny reportaż. Super kadry i świetnie uchwycone emocje zarówno młodych jak i gości.

Pozdrawiamy,

Fantastyczny materiał, wielkie gratulacje!

brevo.pl

Zdjęcia super. Podoba mi się sposób kadrowania, mam wrażenie, że tu tkwi klucz do tego efektu. Pozdrawiam.

Adam

M I A Z G A! Jeden z najlepszych reportaży ślubnych jakie widziałem ever!

Dodaj komentarz

CLOSE