MENU

01
of
04

Fotografia ślubna Śląsk

Cześć! jestem Łukasz. W życiu ludzi jest szereg zdarzeń, które to mają ogromny wpływ na dalsze życie. Tym samym warto mieć z nich wspaniałą pamiątkę. Szczególnie jeśli jest to tak istotne zdarzenie, jak ślub. Wśród sposobów pozwalających na zapewnienie sobie nieprzemijalności chwili prym wiedzie fotografia. Swoją decyzję docenimy dopiero po czasie, ponieważ za sprawą dobrych zdjęć zyskujemy niepowtarzalną pamiątkę. Więc jeśli trafiliście tutaj wpisując w wyszukiwarkę “fotografia ślubna śląsk” to jest właściwe miejsce.

 

Bardzo lubię moje pary i równocześnie swoją pracą sprawiać im radość, najlepszym dowodem na to niech będą ich opinie:

Justyna i Marcin | fotografia ślubna śląsk

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
05
Aga & Krzysiek

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu! Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować (zero stresu), ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą :)

02
05
Monika & Michał

Łukasz to świetny fotograf! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć ze ślubu, wesela oraz z sesji ślubnej, dużą przyjemnością jest oglądanie ich nawet po dłuższym czasie. Wszyscy znajomi po weselu zazdrościli nam zdjęć i wielu pytało nas o namiary na Łukasza i czy nie kosztował nas miliony monet 😋. Współpraca z nim była przyjemnością. Poza tym, Łukasz jest bardzo sympatyczną osobą i w trakcie wesela załapał łatwo kontakt zarówno z gośćmi jak i resztą osób, które pomagały nam w organizacji ślubu i wesela. Polecany gorąco

03
05
Pamela i Michał

Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć -wszyscy mega podziwiają zdjęcia z tej uroczystości. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz, jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.
Bardzo, ale to bardzo polecamy Łukasza!

04
05
Joasia & Jan

Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

05
05

fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk

Historie – Fotografia ślubna Śląsk

Trzeba mieć na uwadze, iż ludzka pamięć z czasem traci na sile i tym samym potrzebny jest odpowiedni bodziec. Jest nim oczywiście dobrze wykonane zdjęcie. Co więcej, jest to również doskonała pamiątka. Pragnąc zatem móc cieszyć się wspomnianymi zaletami niezbędny, jest nam odpowiedni fotograf ślubny. Tym samym nie można pozwolić sobie w tej materii na przypadek, a zatem zaleca się starannie podejść do kwestii selekcji wykonawcy. Decyzja nie powinna być nigdy podejmowana pochopnie, a więc zaleca się poświęcić na to więcej czasu. Należy w tym celu nie tylko zasięgnąć opinii znajomych i bliskich, którzy mieli już styczność z organizacją imprez okolicznościowych. Wypada powiedzieć sobie stanowczo, że fotografia ślubna Śląsk to ważny element przygotowań ślubnych i nie wolno go zaniedbywać.

 

fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk fotografia ślubna śląsk

Gdzie szukać fotografa?

Warto również skonfrontować zgromadzone informacje z tym cóż zajdziemy w sieci. Jest sporo miejsc, gdzie można zasięgnąć opinii, ponieważ chodzi tu o fora z tematyką weselną lub też indywidualne strony www poszczególnych fotografów.

Dobrze jest też obejrzeć przed podjęciem ostatecznej decyzji coś znacznie więcej niż tylko przypadkowe poglądowe zdjęcia ślubne. Najlepiej gdy uda nam się obejrzeć cały reportaż z danego ślubu. W ten sposób chyba najłatwiej poznać umiejętności techniczne fotografa przy jednoczesnej zdolności uchwycenia emocji w kadrze. Mając już wszystko czarno na białym zdecydowanie i bez obaw możemy nawiązać współpracę.

fotografia ślubna śląsk

 

Po więcej zdjęć zapraszam do mojego portfolio oraz historie ślubne.

Planujesz swój ślub i podobają Ci się moje zdjęcia ? zapytaj o termin i spotkajmy się na kawie 🙂

CLOSE