MENU

Zimowe Wesele Villa Love

Cześć! postanowiłem kontynuować projekt najładniejszych, najlepszych i najciekawszych lokali na wesele w małopolsce widzianych oczami fotografa ślubnego. Udostępniam także listę 10 najciekawszych lokali w małopolsce do której zapraszam. Mam nadzieję, że pomogę nowożeńcom w tak trudnym wyborze bo w sumie kto jak nie fotograf lepiej oceni stronę wizualną czy nawet jedzenie. Czas na kolejną odsłonę tym razem Villa Love, oddany dla gości nie tak dawno a już podbijający serca narzeczonych na kilka lat do przodu. Klimatem przypomina trochę Dolinę Cedronu ale to chyba za sprawą ceglanych akcentów. Wisienką na tym weselnym torcie jest smaczne jedzenie, które serwuje przemiła obsługa.

 

Wesele Willa Love

Dużo Love! ile zmieści się miłości w Villi Love?

Jak widzicie miejsca dla nikogo nie zabraknie – bez problemu zmiescicie ponad 100 gości. Jest to lokal weselny dla tych, którzy lubią minimalistyczny, rustykalny styl. Na zewnątrz znajdziecie ogromny taraz na którym w ciepłe dni można zaczerpnąć świeżego powietrza.  A sielski widok prawie jak w Toskanii pozwoli się zrelaksować. Jest tam pięknie bez względu na porę roku czy lato czy zima warto tam być.

 

wesele w willi Love

Ceremonia | ślub w plenerze czyli love, love pod chmurką

Okolica i rozciągający się widok na obrośnięte drzewami pagórki aż prosi się o to aby zorganizować tam ceremonię z takim tłem. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wcale nie musicie jechać do Włoch abyście Wy i Wasi goście weselni poczuli ten klimat. Ale wracając do ślubu w plenerze to Villa Love ma specjalnie przygotowane miejsce pod tego typu przedsięwzięcie – także bez obaw. Jednym słowem jesteście w dobrych rękach.

Mogę śmiało polecić to miejsce wszystkim parom, które poszukują miejsca na swój wymarzony dzień ale żadne słowa ani zdjęcia tego nie opiszą musicie sami się tam wybrać i na własne oczy zobaczyć ten widok. Tą małopolską toskanię na południu Polski a dokładniej w Izdebniku. Ode mnie dostaje 5 gwiazdek czyli max.  A tymczasem zapraszam na kolejne recenzje już wkrótce – to mówiłem ja – fotograf ślubny Łukasz 😉

Chętnie znów tam zawitam z Wami, także jeśli macie już termin ślubu piszcie śmiało! W wolnej chwili zapraszam do działu historie oraz portfolio 🙂

CLOSE