MENU

Subtelna sesja zdjęciowa w paprociach

Tym razem wyjątkowo nie ślubnie i bez protestów, spokojnie…..sesja zdjęciowa a w rolach głównych Patrycja świetny fotograf i zarazem cudowna modelka a także Tamron 85mm 1.8 i ja… Łukasz, ten który do tej pory robił bardziej dynamiczne zdjęcia w poszukiwaniu subtelności, piękna i momentu.

Zestresowany ale zarazem ciekawy czy uda mi się ubrać w niezwykłość to niejednorodne zjawisko. Cudna rudowłosa po środku lasu w promieniach słońca chyba nic więcej nie muszę dodawać – musicie to zobaczyć! Przed Wami moja pierwsza kobieca sesja fotograficzna!
Zdjęcia w wykonaniu Patrycji możecie zobaczyć na jej stronie www.klisza.net a tymczasem oto Ona po drugiej stronie obiektywu. Ciąg dalszy nastąpi….

 

kobieca sesja fotograficzna kobieca sesja fotograficzna śląsk kobieca sesja fotograficzna śląsk kobieca sesja fotograficzna katowice sesja zdjęciowa patrycja kliszasesja zdjęciowa patrycja klisza

Comments

WOW NICE PIC YOU KNOW LENS OF LIGHTS HAVE SAME PIC

Elka

Przepiękna sesja!:)

Nie wiem dlaczego wcześniej na to nie trafiłem. Mocno przemyślana i świetnie wyegzekwowana sesja. Szacun.

Piękna sesja zdjęciowa, wspaniałe ujęcia 🙂 Paprocie to tez wspaniały motyw na zaproszenia ślubne 🙂 Pozdrawiam!

Świetne! Piękna modelka!

Jasiek

Świetna Sesja, masz to Panie !! Pozdrówki

czad zdjecia!

Mark Marek

i jeszcze jedno… piękna opowieść o kobiecie…

Mark Marek

Niesamowity plener, niesamowite foty Ostry! Świetna robota, świetny balans między portretem a detalem, świetna różnorodność. I gratulacje dla Patrycji, pięknej modelki 🙂

Dodaj komentarz

CLOSE