MENU

Sesja ślubna w lesie

minęły czasy na industrialne plenery w opuszczonych fabrykach teraz króluje subtelność. Dlatego właśnie sesja ślubna w lesie to najlepszy wybór. Cisza, spokój, mnóstwo zieleni i Wy – tyle potrzeba aby zorganizować plener ślubny. Oczywiście jeśli chodzi o stronę wizualną pozostaje jeszcze aspekt pokazania przed obiektywem emocji ale o tym nieco później. Las znajdziecie wszędzie więc bez względu na to czy mieszkacie w Krakowie czy Gdańsku gdzieś w pobliżu go odnajdziecie. Nie trzeba przemierzać setek kilometrów aby mieć piękne zdjęcia ślubne.

Co zabrać na plener ślubny?

Przygotowując się do sesji szczególnie w lesie zabierzcie ze sobą coś na czym można usiąść – niewielki koc lub czarny worek. Dlaczego akurat czarny? otóż nie będzie on widoczny podczas zdjęć a siadając bezpośrednio np na powalonym drzewie często ryzykujemy, że suknia lub garnitur zaplami się żywicą i nieszczęście gotowe. Warto mieć też ze sobą coś na komary 😉 Jeśli masz koszule na spinki – pamiętajcie je zabrać – ciężko zastąpić spinki w środku lasu. To by było na tyle z cyklu porady przed sesją, czas na kilka zdjęć.

 

Sesja ślubna w lesie, plener ślubny, zdjęcia ślubne w plenerze, fotografia ślubna w plenerze

 

Jak “pozować” na sesji ślubnej?

Z pozoru wydawać by się mogło, że to nic skomplikowanego i w zasadzie nie jest ale warto zwrócić uwagę na kilka detali. Pozowanie na sesji ślubnej to nic trudnego a najważniejsze jest uczucie między Wami. Oczywiście można temu trochę pomóc – najważniejsza jest mimika ale nie bójcie się zamykać oczu jeśli to subtelne ujęcie – to nic złego. Ręce i dłonie, dobrze jeśli widać je obie u Was obojga – często stanowią też jeden z głównych motywów. Bez względu na to czy jest to sesja w lesie czy miejskim zgiełku zawsze najważniejsze jest aby było widać między Wami miłość.

 

Sesja ślubna w lesie, plener ślubny, zdjęcia ślubne w plenerze, fotografia ślubna w plenerze

Sesja ślubna w lesie, plener ślubny, zdjęcia ślubne w plenerze, fotografia ślubna w plenerze

 

Inspiracje i pomysły na sesję w lesie

Szukacie pomysłu na Wasz plener ślubny? Polecam artykuł dotyczący miejsc na plener ślubny w krakowie i małopolsce a jeśli bliżej Wam na śląsk kliknijcie tutaj –>  pomysły na sesję ślubną śląsku. Mam nadzieję, że odrobinę pomogłem a jeśli poszukujecie fotografa, który uwieczni Wasz ślub. Jestem do Waszej dyspozycji. Wysyłając formularz napiszcie kilka zdań o Waszych planach a ja z przyjemnością o nich posłucham. 

CLOSE