MENU

Plener ślubny Kraków i małopolska

Kraków i cała małopolska to bardzo atrakcyjna część polski szczególnie pod kątem plenerów ślubnych. Przedstawiam Wam kilka moich miejsc, które udało mi się odwiedzić w ostatnim czasie, zawsze w super towarzystwie moich par i uśmiechem na twarzy. Pomysły na sesję ślubną bywają różnorodne. Jeśli młodej parze marzy się sesja z prawdziwego zdarzenia warto zdecydować się na sesję plenerową. To od Was zależy to, w jakim miejscu zostanie zorganizowana. Do wyboru jest wiele atrakcyjnych miejsc, w których można wykonać bardzo ciekawe zdjęcia, będące niesamowitą pamiątką z najważniejszego wydarzenia w życiu człowieka. Ślubna sesja zdjęciowa powinna być zjawiskowa i niepowtarzalna. Warto postawić na oryginalne pomysły, dzięki którym po latach zdjęcia nadal będą wywoływały uśmiech na twarzach zakochanych. Było górzyście, zielono a nawet industrialnie, także każdy znajdzie coś dla siebie. Choć zawsze na pierwszym miejscu będzie… para i światło. Ten duet zawsze można uzupełnić akcentem, który jest Wam najbliższy.

Miejsca i pomysł na sesję ślubną w plenerze inspiracje

Kraków sam w sobie czaruje uliczkami i niezwykłym klimatem. Jeśli marzy się Wam sesja miejska warto odwiedzić Kazimierz lub przyległe do rynku wąskie zakamarki. Na Kazimierzu znajdziecie wiele niezwykłych kawiarni, restauracji z najróżniejszymi wystrojami. Polecam sprawdzić “Mleczarnia”, “Dawno temu na Kazimierzu”, “Pub Stajnia” czy “Alchemia”.

W okolicy centrum znajdziemy też miejsca w zielonym klimacie jak np. “Meho cafe” z zielonym ogrodem czy też restauracja “Kawaleria” z obrośniętymi bluszczem ścianami.

Plener ślubny w Krakowie – zdjęcia ślubne w plenerze

uciekając od betonu i zgiełku miasta możemy wybrać parki czy dolinki krakowskie jak na przykład dolina kobylańska, Tenczyński park krajobrazowy czy brama Bolechowicka.  Nieco w kierunku południowym mamy park z “krzywymi drzewami”.

 

zdjęcia w plenerze ślubne Plener ślubny Kraków i małopolska

Pomysłów na sesję ślubną w plenerze ciąg dalszy – jura krakowsko-częstochowska

Pasmo rozciągające się od okolic Krakowa aż po Śląsk. Po drodze mamy Ojców, Skałę i otaczające je parki czy lasy aż po skalistą część już po stronie śląskiej w okolicy Rzędkowic.

 

sesja ślubna jura krakowsko-częstochowska

 

Ogród botaniczny w Krakowie na zdjęcia ślubne

Dla tych, którzy chcą odskoczyć na chwilę od uliczek krakowskiego rynku. Koszt sesji ślubnej w ogrodzie to wydatek 200zł

 

Plener ślubny Kraków i małopolska

Sesja i plener ślubny w Tatrach

coś dla wytrwałych i lubiących dłuższe spacery a niejednokrotnie lekką wspinaczkę. Wysiłek i poświęcony czas wynagradzają za to piękne widoki jeśli oczywiście dopisze pogoda.

 

Sesja i plener ślubny w Tatrach sesja zdjęciowa ślubna pomysły

Bo najważniejsza jest miłość!

Jak już wspomniałem na początku miejsce jest tylko dodatkiem, tłem dla Was podstawą jest uczucie. Najczęściej wystarczy kawałek lasu, miękkie popołudniowe światło i Wy! Oczywiście pomagam swoim parom w dobraniu miejsca do ich charakteru, upodobań czy oczekiwań. Tutaj przedstawiłem kilka propozycji na sesję w Małopolsce ale jeśli jesteście np. ze śląska mam dla Was kilka propozycji w artykule “sesja ślubna Śląsk

 

Plener ślubny Kraków i małopolska ciekawe zdjęcia ślubne w plenerze

 

Plener dopasowany do Waszych oczekiwań

Wiem, że macie swoje sugestie oraz preferencje, dlatego sesje plenerowe odbywają się w takich miejscach, które kojarzą się zakochanym z czymś przyjemnym i radosnym. W Krakowie oraz okolicach takich miejsc jest mnóstwo, a dobra współpraca z fotografem to gwarancja udanej sesji zdjęciowej. Podczas sesji liczy się nie tylko profesjonalizm, ale też dobra atmosfera, nawiązanie nici porozumienia i radosny charakter. Dzięki temu można stworzyć piękne zdjęcia plenerowe, które potem młoda para oprawi sobie w ramę i powiesi w swoim salonie. Każdy powinien mieć taką pamiątkę ze swojego ślubu, aby wracać w pewnych momentach do przyjemnych dla siebie chwil, z dawnych lat.

 

 

zdjęcia ślubne plenerowe Plener ślubny Kraków i małopolska plener ślubny w krakowie

 

Sesja plenerowa – niezapomniany klimat

Dobrze gdy plener ślubny odbywa się w miejscu, w którym panuje niezapomniany klimat. Na szczęście na terenie Krakowa nie ma problemów z dobraniem tego typu miejsc do charakteru zakochanych osób. Oczywiście podczas sesji plenerowej nie brakuje pozytywnych emocji, chwil szczęścia oraz wzruszenia. Są to piękne momenty, które warto pielęgnować, ponieważ miłość jest jednym z najważniejszych uczuć w życiu każdego człowieka. Takich momentów nie da się łatwo wymazać z pamięci, a zdjęcia zachowają je na całe życie.

 

Plener ślubny Kraków i małopolska

Comments

fajne te miejscowki, dzięki za inspiracje. No i świetne fotki. Brawa

Dodaj komentarz

CLOSE