MENU

Stary Folwark Tworzyjanki Wesele

Stary folwark Tworzyjanki wesele w samym centrum polski z bogatą historią położony z dala od miejskiego zgiełku a w nim Ewa i Anton. Polsko – rosyjska para zakochana w sobie oraz w otaczającej ich przyrodzie. Świetne miejsce na ślub i wesele w zasadzie wszystko pod ręką, miejsce do zabawy tanecznej, pokoje hotelowe nic tylko oddać się weselnej zabawie a w wolnej chwili podziwiać otaczającą zieleń. Wyjątkowy splot dwóch różnych kultur, dwóch światów, które połączyło uczucie i wspólny cel – szczęśliwe życie we dwoje. Ewie oraz Antonowi towarzyszyłem od samego początku. Zadbałem, by reportaż ten możliwie najwierniej oddawał emocje towarzyszące zarówno młodym małżonkom, rodzinie jak i ich gościom.

Stary Folwark Tworzyjanki – wesele w zgodzie z naturą

Niezapomniane wrażenia, śmiech, miłość, a wszystko to pośród drzew, śpiewu ptaków, wprost na tętniącym zielenią łonie natury. Wszystko to sprawia, że można poczuć się na prawdę odprężonym nawet podczas hucznej zabawy weselnej. Taką zaletą jest własnie wesele w klimacie boho. Zawsze staram się dbać o radosną, serdeczną atmosferę, aby Państwo Młodzi czuli się przy mnie swobodnie i pewnie, dzięki temu na moich zdjęciach wychodzą naturalnie. Starałem się w jak najwierniejszy sposób przedstawić na zdjęciach historię tej pary.  Zobaczcie jak bawili się goście z dwóch różnych krajów na wspólnym przyjęciu weselnym.

miejsce: www.staryfolwark.pl

Stary Folwark Tworzyjanki Wesele Stary Folwark Tworzyjanki Wesele Stary Folwark Tworzyjanki Wesele Stary Folwark Tworzyjanki Wesele Stary Folwark Tworzyjanki Wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele stary folwark Tworzyjanki wesele

Comments
Łukasz

chyba był to Kościół pw. Wszystkich Świętych – Kołacinek

Anna

Gdzie znajduje się ten niesamowicie klimatyczny kościół?
Gratuluję uchwycenia takich pięknych chwil!

Dodaj komentarz

CLOSE