MENU

Pałac Goetza Brzesko wesele

Pałac Goetza to świetne miejsce na wesele nie tylko przez wzgląd na jego bogatą historię ale przede wszystkim za sprawą pięknych wnętrz. Wokół pałacu rozciąga się piękny zielony park pozwalający na chwilę relaksu od weselnego zgiełku. Daje to idealne warunki aby właśnie tutaj odnaleźć miejsce do zorganizowania swojego przyjęcia. Stylowe wnętrza będące połączeniem drewna oraz zabytkowych pozostałości po poprzednich właścicielach.

Pałac Goetza Brzesko wesele

organizując wesele mamy do dyspozycji kilka sal w których znajdziemy miejsce dla gości oraz główną salę taneczną z przepięknymi schodami prowadzącymi na wyższe partie pałacu. Obiekt posiada własną przypałacową kaplicę w której można zorganizować ceremonię od głównej sali dzieli ją dosłownie kilkadziesiąt metrów. O historii pałacu Goetzów można poczytać tutaj. Na poniższych fotografiach starałem się pokazać co mamy do dyspozycji planując wesele właśnie w tym miejscu. Od przygotowań poprzez ślub aż do zabawy weselnej. Wplecione także kilkanaście klatek z reportażu w pałacu – zapraszam.

 

pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce, pałac goetza brzesko pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce, pałac goetza brzesko pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce, pałac goetza brzesko pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce pałac goetza wesele, pałac okocimskich brzesko, pałac Goetz, najlepsze miejsca na ślub w małopolsce

Jesli zatem fotograf na wesele kraków to jest to czego szukacie koniecznie zobacz moje reportaże ślubne. Napisz kilka słów o Waszych planach i zapytaj o termin poprzez formularz:

CLOSE