MENU

Fotografia ślubna świętokrzyskie A&K

Przejechawszy pół polski dotarłem w piątek w okolice Kielc. Województwo świętokrzyskie to wyjątkowo uroczy region w naszym kraju, do którego zawsze wracam z przyjemnością. Tworzony tu reportaż ślubny zawsze sprawia wiele radości i satysfakcji. Tak jak w trakcie pamiętnego ślubu w Kielcach, który obfitował w dużo radości, łzy wzruszenia, a także przepiękną pogodę sprzyjającą tworzeniu wyjątkowych zdjęć. Poniżej możecie zobaczyć efekty tej pracy. Przyznam szczerze, że sam chętnie wracam wspomnieniami do tych chwil i lubię jeszcze raz obejrzeć te fotografie. To zastrzyk pozytywnej energii do dalszych działań. W sobotę od rana pożartowaliśmy i trzeba było się wziąć do pracy a efekt można zobaczyć poniżej. 

Świętokrzyskie bez wątpienia posiada swój niepowtarzalny klimat, piękną przyrodę oraz liczne zabytki. To wszystko sprawia, że fotografia ślubna wykonana w tym miejscu zawsze ma… „to coś”. Tą wartość dodaną, która sprawia wrażenie, że zdjęcie jest wiecznie żywe i zawsze zabiera nas w podróż do przeszłości by jeszcze raz przeżyć te piękne chwile związane ze ślubem i weselem. Fotografia ślubna świętokrzyskie dla mnie jako fotografa jest czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Więcej fotografii ślubnych możecie zobaczyć w zakładce historie.

 

fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie fotografia ślubna świętokrzyskie

 

 

Comments
Dodaj komentarz

CLOSE