MENU

fotograf małopolska K&P reportaż 

Dosłownie 15 km od Krakowa zawitałem do Kasi. Wszystko po to aby po przygotowaniach przekroczyć granicę małopolski do Dworu w Odonowie. I tak w ciągu kilku godzin zaliczyłem dwa województwa. Staram się wydobyć na zdjęciach najcudowniejsze emocje, jakie przepełniają nie tylko młodych, ale ich najbliższych, z którymi dzielą się tego dnia swoim szczęściem. Pomimo deszczowego i chłodnego dnia w domu Kasi czekało mnie fantastyczne przyjęcie.  Pełna krzepiącego ciepła, przenikająca wszystko i wszystkich wokół atmosfera, ożywcza radość, szczęście. Miłość! Czyż można chcieć więcej? Uroczysta ceremonia ślubna odbyła się w kameralnym kościele gdzie towarzyszyły nam momenty wzruszeń i uśmiechu.

czas na zabawę! czyli fotograf na weselu

Wszyscy naładowani pozytywną energią po wspólnym zdjęciu grupowym dali się porwać do tańca. Gdy na zewnątrz zapadł już zmrok, parę młodą czekała niespodzianka w postaci pokazu fajerwerków a ukoronowaniem wesela był taniec ze świecami. Zapraszam na zdjęcia ślubne, które po latach przywołają same najpiękniejsze wspomnienia.

 

fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska fotograf małopolska

Zapraszam na pozostałe historie ślubne.

Comments
Dodaj komentarz

CLOSE