MENU
Te wyjątkowe chwile opowiadam dla Was zdjęciami....

Emocjonalna fotografia ślubna
w fotografii szczególnie upodobałem sobie reportaż także ten ślubny i sposób w jaki można opowiedzieć historię za pomocą kadrów tak aby nie przedstawiał przypadkowych ujęć a świadomy wybór scen.
Ważne jest aby fotografując uchwycić najważniejsze momenty nie zapominając jednak o tym co dzieje się dookoła tak aby w połączeniu ze sobą stworzyło spójny materiał. To teraz może tak w telegraficznym skrócie coś typowo o mojej osobie, uwielbiam się śmiać, generalnie dość wesoła ze mnie osoba i chyba takich ludzi przyciągam do siebie : )

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. W jednym miejscu kumuluje się niezliczona ilość emocji, takich jak radość, wzruszenie.
Zadaniem fotografii ślubnej jest uchwycenie tej pięknej chwili i pokazanie jej tak, by oglądając kilka lub kilkanaście lat później zdjęcia, poczuć się dokładnie tak samo, wzruszyć się, przypomnieć emocje jakie wiązały się z tym dniem. Ma to być pamiątka tego wyjątkowego dnia. Fotograf ślubny to trudne i odpowiedzialne zadanie, ale postanowiłem kiedyś się go podjąć i tak zostało.

Moim priorytetem jest zawsze zadowolenie nowożeńców, dlatego z uwagą wysłuchuję ich pomysłów, a potem staram się wcielić je w życie. Ale najlepszą opinią niech będą komentarze moich par.

Justyna i Marcin

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
04
Aga & Krzysiek

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu! (Nasza rodzina i przyjaciele są zachwyceni). Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować (zero stresu), ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą...Pozdrawiamy ze Starachowic i mamy nadzieję, że szybko się znów spotkamy. :) ❤

02
04
Pamela i Michał

Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć. Później na Chrzest naszej córeczki tez zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Łukasza-wszyscy mega podziwiają zdjęcia z tej uroczystości. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz, jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.
Bardzo, ale to bardzo polecamy Łukasza!

03
04
Joasia & Jan

Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

04
04
Fotograf ślubny Kraków i cała Polska
Moim zadaniem jest fotografowanie chwil przedstawiających prawdziwe emocje, obrazy, które poruszają ludzi ... i prezentowanie ich na czymś tak pozornie błahym jak papier fotograficzny. Uwielbiam, wyłapywać szczegóły, chwile, emocje, pozwalając aby rzeczy działy się bez ingerencji lub tworzenia sytuacji, a tym samym czyniąc ją autentyczną. Nie chcę, po prostu dać Wam zdjęć, chcę dać część historii, która pokaże esencję tego, kim jesteście...

TROCHĘ TU, TROCHĘ TAM

z aparatem w dłoni

TUTAJ FOTOGRAFUJĘ ŚLUB

Poza fotografią ślubną wykonuję autorskie projekty, których mała próbka poniżej. To właśnie one pozwoliły mi ukierunkować swój styl, sposób patrzenia na przestrzeni lat.Oczywiście wciąż staram się kontynuować i próbować nowych tematów.

Bez względu na to czy jest to podniosła uroczystość czy protest zawsze towarzyszą mi ludzie. Poznaję ich historie, problemy a nawet marzenia.

Reportaż nie ślubny | fotografuję ludzi

REPORTAŻ |

Reportaż nie ślubny | fotografuję ludzi

 

 

Fotograf na ślub Łukasz Ostrowski z aparatem w dłoni przemierza Polskę a czasami nawet świat.

CLOSE