MENU
ostrowski łukasz
Te wyjątkowe chwile opowiadam dla Was zdjęciami....

Emocjonalna fotografia ślubna
w fotografii szczególnie upodobałem sobie reportaż także ten ślubny i sposób w jaki można opowiedzieć historię za pomocą kadrów tak aby nie przedstawiał przypadkowych ujęć a świadomy wybór scen.
Ważne jest aby fotografując uchwycić najważniejsze momenty nie zapominając jednak o tym co dzieje się dookoła tak aby w połączeniu ze sobą stworzyło spójny materiał. To teraz może tak w telegraficznym skrócie coś typowo o mojej osobie, uwielbiam się śmiać, generalnie dość wesoła ze mnie osoba i chyba takich ludzi przyciągam do siebie : )

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. W jednym miejscu kumuluje się niezliczona ilość emocji, takich jak radość, wzruszenie.
Zadaniem fotografii ślubnej jest uchwycenie tej pięknej chwili i pokazanie jej tak, by oglądając kilka lub kilkanaście lat później zdjęcia, poczuć się dokładnie tak samo, wzruszyć się, przypomnieć emocje jakie wiązały się z tym dniem. Ma to być pamiątka tego wyjątkowego dnia. Fotograf ślubny to trudne i odpowiedzialne zadanie, ale postanowiłem kiedyś się go podjąć i tak zostało.

Justyna i Marcin

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
04
Aga & Krzysiek

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu! (Nasza rodzina i przyjaciele są zachwyceni). Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować (zero stresu), ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą...Pozdrawiamy ze Starachowic i mamy nadzieję, że szybko się znów spotkamy. :) ❤

02
04
Pamela i Michał

Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć. Później na Chrzest naszej córeczki tez zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Łukasza-wszyscy mega podziwiają zdjęcia z tej uroczystości. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz, jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.
Bardzo, ale to bardzo polecamy Łukasza!

03
04
Joasia & Jan

Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

04
04
Fotograf ślubny Kraków i cała Polska
Moim zadaniem jest fotografowanie chwil przedstawiających prawdziwe emocje, obrazy, które poruszają ludzi ... i prezentowanie ich na czymś tak pozornie błahym jak papier fotograficzny. Uwielbiam, wyłapywać szczegóły, chwile, emocje, pozwalając aby rzeczy działy się bez ingerencji lub tworzenia sytuacji, a tym samym czyniąc ją autentyczną. Nie chcę, po prostu dać Wam zdjęć, chcę dać część historii, która pokaże esencję tego, kim jesteście...

TROCHĘ TU, TROCHĘ TAM

z aparatem w dłoni

ostrowski łukasz

O TU JESTEM!

Poza fotografią ślubną wykonuję autorskie projekty, których mała próbka poniżej. Bez względu na to czy jest to podniosła uroczystość czy protest zawsze towarzyszą mi ludzie. Poznaję ich historie, problemy a nawet marzenia.

nie tylko śluby

LUDZIE

nie tylko śluby

CLOSE