Te wyjątkowe chwile opowiadam dla Was zdjęciami....

w fotografii szczególnie upodobałem sobie reportaż także ten ślubny i sposób w jaki można opowiedzieć historię za pomocą kadrów tak aby nie przedstawiał przypadkowych ujęć a  świadomy wybór scen.
Ważne jest aby fotografując uchwycić najważniejsze momenty nie zapominając jednak o tym co dzieje się dookoła tak aby w połączeniu ze sobą stworzyło spójny materiał. To teraz może tak w telegraficznym skrócie coś typowo o mojej osobie, uwielbiam się śmiać, generalnie dość wesoła ze mnie osoba i chyba takich ludzi przyciągam do siebie : )

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. W jednym miejscu kumuluje się niezliczona ilość emocji, takich jak radość, wzruszenie.
Zadaniem fotografii ślubnej jest uchwycenie tej pięknej chwili i pokazanie jej tak, by oglądając kilka lub kilkanaście lat później zdjęcia, poczuć się dokładnie tak samo, wzruszyć się, przypomnieć emocje jakie wiązały się z tym dniem. Ma to być pamiątka tego wyjątkowego dnia. Fotograf ślubny to trudne i odpowiedzialne zadanie, ale postanowiłem kiedyś się go podjąć i tak zostało.

Fotograf ślubny

Moim zadaniem jest fotografowanie chwil przedstawiających prawdziwe emocje, obrazy, które poruszają ludzi ... i prezentowanie ich na czymś tak pozornie błahym jak papier fotograficzny. Uwielbiam, wyłapywać szczegóły, chwile, emocje, pozwalając aby rzeczy działy się bez ingerencji lub tworzenia sytuacji, a tym samym czyniąc ją autentyczną. Nie chcę, po prostu dać Wam zdjęć, chcę dać część historii, która pokaże esencję tego, kim jesteście...

lukasz ostrowski
Poza fotografią ślubną wykonuję autorskie projekty, których mała próbka poniżej. Bez względu na to czy jest to podniosła uroczystość czy protest zawsze towarzyszą mi ludzie. Poznaję ich historie, problemy a nawet marzenia.

[smartslider3 slider=7]

Więcej zdjęć oraz informacji o mnie znajdziecie na portalach społecznościowych:

    min1