MENU

J&M wesele i ceremonia w plenerze.

W ostatnim czasie miałem okazję fotografować wesele i ceremonia w plenerze do tego niezwykle urokliwe miejsce. Beskid Mały – to właśnie tam na jednym ze szczytów, Justyna i Marcin postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „TAK”. I w tym miejscu postanowili zamieszkać porzucając zgiełk stolicy. Magia kolorów i dopracowane detale zamieniły Magurkę Wilkowicką w bajkowe miejsce a to wszystko za sprawą Coquelicot Wedding Designers.

Całość była świetnie dograna, Para Młoda bardzo wyluzowana, obawiać się mogłem tylko pogody. Fotografowanie pod gołym niebem w czasie deszczu zawsze utrudnia sprawę, jednak i aura nie zawiodła. W takich okolicznościach przyrody i z tak pozytywnymi ludźmi nie czułem się jak w pracy. To była czysta przyjemność, nie zabrakło wielu emocji – był śmiech, były też łzy wzruszenia.  Mam nadzieję, że para młoda będzie wracać do tych zdjęć często i przypominać sobie te wzruszające momenty, bo nic dodać nic ująć – było cudnie! To mówiłem ja – podrabiany Tomasz Kot 😉

koordynacja: Czyni Cuda

 

 

Comments

Ostrowski pełną gębą czyli najwyższej jakości reportaż pełen energii ale też wzbogacony o piękne portrety, Klasa Panie po prostu KLASA!

Dodaj komentarz

CLOSE