Ślub plenerowy K&Ł Dwór w Odonowie

Tym razem trafiłem do XIX-wiecznego zespołu dworsko-pałacowego w Odonowie, gdzie Karolina i Łukasz postanowili wziąć ślub plenerowy. Marzenie! Znacie to oszałamiające uczucie, gdy wszystko idealnie do siebie pasuje? Kolory, emocje, ludzie... Jako fotograf ślubny doświadczałem go wielokrotnie, za każdym razem trochę inaczej – tak jak inne są Młode Pary, którym towarzyszę z aparatem w najważniejszym dniu ich życia. Gdy tylko zobaczyłem ich i to miejsce, wiedziałem, że ten dzień na długo zapadnie w pamięć nie tylko moją, lecz przede wszystkim tych dwojga wyjątkowych ludzi i ich gości.
Rozkwitający zielenią i kwiatami dworek okazał się wymarzonym tłem dla białej sukni, harmonizującej z roślinnym wiankiem na jej głowie. Niczym niezmącona, eteryczna biel lampionów i subtelnie powiewających tkanin splotła się w perfekcyjną jedność z drewnianymi i florystycznymi dodatkami, czerpiącymi wprost z natury. Tego dnia królowała harmonia kontrastów – szybko okazało się też, że panujący we dworze wszechobecny spokój i sielski nastrój staropolskiej gościnności współgrają z nieskrępowaną radością, śmiechem, tańcami i niesamowitą energią, która unosiła się w powietrzu do późnej nocy.
Organizacja ślubów plenerowych w Polsce nie jest – z uwagi na obowiązujące przepisy a przede wszystkim pogodę– łatwa. Karolina i Łukasz pokazali, że dla chcącego nic trudnego, a ponadto, że ślub na łonie natury może tętnić wigorem i elegancją. Zresztą, obrazy mówią więcej niż tysiąc słów – sami zobaczcie reportaż ślubny z uroczystości tej Młodej Pary i poczujcie emocje, które towarzyszyły nam tego szczególnego dnia!

3 Comments
  1. 19 grudnia 2017 -

    Na ostro, bez kompromisów :)

  2. 8 stycznia 2018 -

    Świetny reportaż. Nie przesadzę jak powiem "jak zwykle"!

  3. 29 stycznia 2018 -

    Impreza zdecydowanie udana. Dobrze widzieć jak ludzie bawią się na całego! :) Super zdjęcia.

Leave a Comment