MENU

Reportaż ślubny Kraków

Realizując reportaż ślubny, kadr za kadrem opowiadam historię o Was i dla Was. Koncentruję się na ulotnych momentach i podniosłych chwilach ponieważ to one powrócą do Was na zdjęciach.  Na tym, by w Waszym albumie znalazły się piękne zdjęcia ślubne. Przez większość czasu jestem schowany za aparatem ale bywa też, że wiążę krawat, dopinam suknię lub rozbawiam zestresowanych narzeczonych. Stres? jaki stres przy mnie możecie o tym zapomnieć 😉

A co to tak naprawdę jest ten reportaż i z czym to się je? styl fotoreporterski w fotografii ślubnej czerpie inspirację z rejestrowania zdarzeń i skupia się bardziej na szczerej prezentacji zdjęć. A co ze zwykłymi portretami czy zdjęciami grupowymi? Oczywiście je robię są one doskonałym dopełnieniem dokumentacji ślubu i także świetną pamiątką.

Fotografia ślubna – czy do nas dojedziesz?

Reportaż ślubny Kraków? Często pytacie czy dojeżdżam do innych miast a więc odpowiem. Oczywiście, że tak! jeśli tylko można do Was dolecieć, dojechać, dopłynąć – będę.

Wspaniałą rzeczą w fotografowaniu ślubów jest energia jaką można uzyskać od wszystkich zaangażowanych osób. Zapał, miłość a nawet szaleństwo wszystkie te emocje kumulują się. A ja jestem właśnie po to aby to pokazać! Dostrzec to co po latach przypomnicie sobie z uśmiecham lub łezką w oku. Więc przyszła pora na najważniejsze. Czyli zdjęcia to do dzieła!

 

reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków, fotograf na ślub reportaż ślubny kraków, fotograf na ślub reportaż ślubny kraków, fotograf na ślub reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków

 

Planujesz swój ślub i podobają Ci się moje zdjęcia ? zapytaj o termin i spotkajmy się przy kawie 🙂

Jeśli chcecie zobaczyć więcej historii zapraszam na mojego ślubnego bloga

CLOSE