MENU

Plener ślubny Kraków i małopolska

Kraków i cała małopolska to bardzo atrakcyjna część polski szczególnie pod kątem plenerów ślubnych. Przedstawiam Wam kilka moich miejsc, które udało mi się odwiedzić w ostatnim czasie, zawsze w super towarzystwie z uśmiechem na twarzy. Było górzyście, zielono a nawet industrialnie, także każdy znajdzie coś dla siebie. Choć zawsze na pierwszym miejscu będzie… para i światło. Ten duet zawsze można uzupełnić akcentem, który jest Wam najbliższy.

Miejsca i pomysł na sesję ślubną w plenerze inspiracje

Kraków sam w sobie czaruje uliczkami i niezwykłym klimatem. Jeśli marzy się Wam sesja miejska warto odwiedzić Kazimierz lub przyległe do rynku wąskie zakamarki. Na Kazimierzu znajdziecie wiele niezwykłych kawiarni, restauracji z najróżniejszymi wystrojami. Polecam sprawdzić „Mleczarnia”, „Dawno temu na Kazimierzu”, „Pub Stajnia” czy „Alchemia”.

W okolicy centrum znajdziemy też miejsca w zielonym klimacie jak np. „Meho cafe” z zielonym ogrodem czy też restauracja „Kawaleria” z obrośniętymi bluszczem ścianami.

Plener ślubny w Krakowie – zdjęcia ślubne w plenerze

uciekając od betonu i zgiełku miasta możemy wybrać parki czy dolinki krakowskie jak na przykład dolina kobylańska, Tenczyński park krajobrazowy czy brama Bolechowicka.  Nieco w kierunku południowym mamy park z „krzywymi drzewami”.

 

zdjęcia w plenerze ślubne sesje ślubne plener

Pomysłów na sesję ślubną w plenerze ciąg dalszy – jura krakowsko-częstochowska

Pasmo rozciągające się od okolic Krakowa aż po śląsk. Po drodze mamy Ojców, Skałę i otaczające je parki czy lasy aż po skalistą część już po stronie śląskiej w okolicy Rzędkowic.

 

sesja ślubna jura krakowsko-częstochowska

 

Ogród botaniczny w Krakowie na zdjęcia ślubne

Dla tych, którzy chcą odskoczyć na chwilę od uliczek krakowskiego rynku. Koszt sesji ślubnej w ogrodzie to wydatek 200zł

 

Sesja i plener ślubny w Tatrach

coś dla wytrwałych i lubiących dłuższe spacery a niejednokrotnie lekką wspinaczkę. Wysiłek i poświęcony czas wynagradzają za to piękne widoki jeśli oczywiście dopisze pogoda.

 

Sesja i plener ślubny w Tatrach sesja zdjęciowa ślubna pomysły

Bo najważniejsza jest miłość!

Jak już wspomniałem na początku miejsce jest tylko dodatkiem, tłem dla Was podstawą jest uczucie. Najczęściej wystarczy kawałek lasu, miękkie popołudniowe światło i Wy!

 

ciekawe zdjęcia ślubne w plenerze zdjęcia ślubne plenerowe plener ślubny w krakowie

Comments
Dodaj komentarz

CLOSE