MENU

najlepszy fotograf w krakowie opinie nagrody oraz rekomendacje

Opinie, rekomendacje oraz wyróżnienia

Cześć! Jestem fotografem specjalizującym się w wykonywaniu pełnych emocji oraz dynamiki reportaży ślubnych. Staram się dbać o to, aby para młoda i ich goście nie czuli się skrępowani moją pracą co nie znaczy, że od czasu do czasu do kogoś nie zagadam 🙂

moja praca to nie tylko zdjęcia

Ślub to zazwyczaj stresujący dzień ale nie ze mną!  Jestem wesołą osobą więc postaram się, żebyście oderwali się od trosk i stresu, który Wam może w tym dniu towarzyszyć. Zapewniam będzie wesoło! Poniżej przedstawiam Wam kilka opinii moich par – zobaczcie sami. 

 

najlepszy fotograf w krakowie najlepszy fotograf w krakowie

 

Jeszcze odrobina zdjęć ślubnych na koniec

jak to mawiają zdjęć nigdy za dużo więc dorzucę jeszcze kilka. 

 

najlepszy fotograf w krakowie najlepszy fotograf w krakowie najlepszy fotograf w krakowie najlepszy fotograf w krakowie najlepszy fotograf w krakowie

 

Jestem fotografem ślubnym, który wyspecjalizował się w wykonywaniu ślubnych reportaży i tak już od 10 lat. Więc możecie być pewni, że oddajecie swoje zdjęcia w dobre ręce! Po więcej zdjęć zapraszam do mojego portfolio oraz historie ślubne.

OPINIE MOICH PAR
To najlepsza rekomendacja dla fotografa! Zadowolona para i kilka miłych słów bo jakby miło nie było w dniu ślubu to potem czeka nas jeszcze długi samotny czas przed monitorem. Ale to właśnie Wasze opinie są dla mnie najlepszą nagrodą. Z roku na rok jest ich coraz więcej. To właśnie dla Was zabieram z sobą za każdym razem dużo dobrego humoru i uśmiech ;)
Justyna i Marcin - ślub na szczycie góry

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
04
Aga & Krzysiek

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu!. Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować, ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą. :) ❤

02
04
Pamela & Michał - Wesele na zamku w Niepołomicach

Do Łukasza trafiliśmy trochę poprzez wyszukiwania w internecie, a trochę z polecenia innego fotografa, który był zajęty i to była ekstra decyzja. Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz,jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.Bardzo ,ale to bardzo polecamy Łukasza!

03
04
Joasia & Janek - Wesele Focha 42

jesteśmy bardzo zdowoleni! Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

04
04

ZAPYTAJ O TERMIN ŚLUBU

z przyjemnością będę Waszym fotografem w tym wspaniałym dniu

CLOSE