Opowiedz mi o Was i Waszym ślubie. Poznajmy się,  z prawdziwą przyjemnością posłucham o Waszych planach na ten wyjątkowy dzień. Wszystko zaczyna się właśnie tutaj, więc powiedz mi jaka jest Wasza historia.

 

tel.           (+48)  504-988-887
e-mail:    lukasz1ostrowski@op.pl

Poland | Kraków |

 

Formularz kontaktowy / Contact form
 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Tell me about You and Your wedding. Let's talk, it all starts right here, ask for a date ...... Let's visit is a real pleasure to hear about Your plans for this special day. Do you have questions? want to see albums write to me..

 

 

 

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Artesis Studio, Swaryszów 45A, tel. 504-988-887 ; E-MAIL: lukasz1ostrowski@op.pl. Zebrane dane będą zbierane w celu przygotowania oferty i przechowywane na serwerze pocztowym.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.