MENU

fotografia ślubna Katowice

Uroczystości ślubne powinny mieć nie tylko odpowiednią oprawę, ale również zaleca się je jeszcze w odpowiedni sposób udokumentować. Dzięki temu będziemy mieć wyjątkową pamiątkę oraz możliwość wspominania tych ważnych chwil po latach. Zdecydowanie najłatwiej przywołać to wydarzenie poprzez zdjęcia ślubne. Chcąc cieszyć się wysokiej jakości fotografią, trzeba wybrać w tym celu idealnego wykonawcę. I tu z pomocą przychodzę ja i moje portfolio. Fotografia ślubna Katowice

A co może być lepszą rekomendacją dla fotografa niż opinie par. Poniżej kilka z nich
Justyna i Marcin

Warsztat perfekcyjny. Co tu dużo pisać - wystarczy zerknąć w portfolio :-) Zdjęcia magiczne. Łukasz idealnie uchwycił klimat Tamtego Dnia - mnóstwo radości i szczęścia z domieszką szaleństwa i nutką wzruszenia. Nic dodać, nic ująć.
A sam Pan Fotograf? Pełen profesjonalizm, dyskretność, odpowiednia dawka świetnego humoru i wygląd Tomasza Kota ;-) Lepiej być nie mogło!

Łukasz, dziękujemy!

01
05
Aga & Krzysiek

Najcudowniejszy Artysta na Świecie!!! Nie mogliśmy lepiej wybrać. ❤ Dzięki Tobie mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko Twoich zdjęć, ale też Twojej osoby. :D Polecamy z całego serca, a nawet kilkudziesięciu! Tego Pana pokochacie od pierwszej sekundy! A w tym ważnym dniu będzie nie tylko Waszym bardzo pozytywnym wsparciem, kiedy tego będziecie potrzebować, ale też nawet nie zauważycie, kiedy powstaną takie dzieła (działa jak duch ;)) i można być całkowicie sobą... :)

02
05
Monika & Michał

Łukasz to świetny fotograf! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć ze ślubu, wesela oraz z sesji ślubnej, dużą przyjemnością jest oglądanie ich nawet po dłuższym czasie. Wszyscy znajomi po weselu zazdrościli nam zdjęć i wielu pytało nas o namiary na Łukasza i czy nie kosztował nas miliony monet 😋. Poza tym, Łukasz jest bardzo sympatyczną osobą i w trakcie wesela załapał łatwo kontakt zarówno z gośćmi jak i resztą osób, które pomagały nam w organizacji ślubu i wesela. Polecany gorąco

03
05
Pamela i Michał

Same zdjęcia z stronki Łukasza już dużo mówią o profesjonalizmie, a sama współpraca przed i w trakcie wesela to cos wspaniałego. Zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze po ślubie i to była super zabawa oraz ekstra pamiątka w postaci pięknych zdjęć - wszyscy mega podziwiają zdjęcia z tej uroczystości. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć Łukasz, jest super zabawnym i sympatycznym człowiekiem.
Bardzo, ale to bardzo polecamy Łukasza!

04
05
Joasia & Jan

Uśmiech, luz i profesjonalizm, to Twoje drugie imię (; do tego doskonałe wyczucie chwili oraz zimna krew w obliczu wiraży i łamania przepisów drogowych (:

05
05

Warto także przedstawić fotografowi plan wesela. W ten sposób będzie on odpowiednio przygotowany na poszczególne kluczowe zdarzenia.
Mamy wśród nich bowiem nie tylko pierwszy taniec i oczepiny, ale też zdjęcie z rodzicami. Zebrane to wszystko razem pozwoli stworzyć naprawdę interesujący reportaż ślubny.

fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice fotografia ślubna katowice

Dlatego też warto pochylić się nieco uważniej nad tym zagadnieniem, bo z pewnością wpłynie to pozytywnie na to, jak będą wyglądać nasze fotografie ze ślubu. Zatem mając w planach skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa ślubnego, zaleca się uprzedzić o tym fakcie swoich gości. Tym samym dobrze będzie, gdy sami goście ograniczą pstrykanie dużej ilości fotek z aparatem z fleszem. Mogłoby to bowiem wpłynąć na prześwietlenie zdjęć.

 

Dobry fotograf

Do tego goście powinni mieć świadomość tego, że będzie on zmieniał swoją pozycję kilka razy w czasie wesela. Ma to na celu uchwycenie możliwie najatrakcyjniejszych ujęć. W czasie ceremonii ślubnej również ważne są określone zachowania. Z całą pewnością nie jest wskazany pośpiech. Stojąc spokojnie i uśmiechając się przed kościołem z pewnością, damy pretekst fotografowi na pstrykniecie kilku zdjęć. Na pewno wyjdzie z tego fotografia ślubna katowice na najwyższym poziomie.

fotografia ślubna katowice

Po więcej zdjęć zapraszam do mojego portfolio oraz historie ślubne.

Planujesz swój ślub i podobają Ci się moje zdjęcia ? zapytaj o termin i spotkajmy się na kawie 🙂

CLOSE